1اشاره
1اشاره
تبلیغات دائمی در اینترنت برای توسعه کسب و کار

تبلیغات دائمی در اینترنت برای توسعه کسب و کار

ثبت آگهی و تبلیغات دائمی بدون تاریخ انقضا یکی از مزیت های منحصر بفرد سایت 1اشاره می باشد که در موتور جستجوی گوگل هم بسیار موثر و کاربردی است که می تواند باعث رشد کسب و کارها شود. خیلی از سایت های آگهی و نیازمندیها در سراسر ایران فعالیت دارند، هر چند این سایت ها از نظر نوع و کاربرد خیلی باهم متفاوت هستند و حتی از نظر بازدید و نوع آگهی نیز نمی توان آنها را با هم مقایسه کرد. از طرفی دیگر کاربران زیادی در اینترنت هستند که به دنبال تبلیغات ارزان قیمت و یا بهتر است بگوییم تبلیغات کاملا هدفمند با هزینه ناچیز هستند.

سایت 1اشاره با تکنیک های قوی سئو میزبان خوبی برای آگهی های کسب و کارها خواهد بود. یکی از مزیت های ثبت آگهی در سایت یک اشاره داشتن پروفایل اختصاصی یا فروشگاه جهت کسب و کار است . درواقع همه ی کسب و کارهای کوچک و بزرگ درایران دارای صفحه اختصاصی برای نمایش آگهی و تبلیغات کسب و کارهستند.

تبلیغات دائمی چه مزایایی دارد؟

همانطور که پیش از این هم گفتیم شما با ثبت آگهی و تبلیغ در سایت های نیازمندی تنها برای مدت زمان مشخصی می توانید از ویژگی های گفته شده استفاده کنید؛ بنابراین تعجبی ندارد که پس از مدتی بازدید آگهی و تبلیغات شما کاهش پیدا کرده و تعداد مشتری ها نیز کم شوند. شما برای جلوگیری از این مشکل یا باید به صورت مداوم هزینه پرداخت کرده و آگهی های تان را تمدید کنید و یا بهترین روش ممکن، یعنی ثبت آگهی دائمی را انتخاب کنید.

در واقع شما به کمک سایت درج آگهی دائمی، دیگر نیازی به تمدید زمان و یا درج آگهی های جدید نداشته و براحتی تبلیغات کسب و کارتان را در اینترنت بصورت دائمی نمایش دهید و باعث رشد و رونق کارتان شوید.

در این سایت نیازمندی، آگهی و تبلیغات ثبت شده تا زمانی که خود کاربر اقدام به حذف آن نکند در سایت نمایش خواهد داشت که این مزیت شما را از شر هزینه هایی چون تمدید آگهی خلاص کرده و همچنین باعث بدست آمدن رتبه های بهتر برای آگهی شما خواهد شد.

تبلیغات دائمی چه مزایایی دارد؟

اگر می خواهید با پرداخت مبلغی ناچیز یک آگهی موثر و ماندگار در اینترنت داشته باشید، می توانید در سایت 1اشاره آگهی و تبلیغات دائمی ثبت کنید و مشتریان جدیدی را جذب کنید. مزیت های ثبت آگهی در این سایت زیاد است؛ بهتر است از این فرصت استفاده کنید و کسب و کار خود را همراه با جزئیات و خدمات و محصولات معرفی کنید.

شما می توانید خیلی فوری فقط با یک شماره همراه اقدام به ثبت آگهی کنید و خیلی راحت آگهی خود را فقط با موضوع و توضیح مختصر و ذکر مکان ثبت کنید. سپس می توانید آگهی خود را ویژه کنید و لینک وب سایت و شبکه های اجتماعی خود را در آن قرار دهید.

تمام آگهی ها می توانند یک تصویر با یک گالری با تعداد بسیاری تصویر داشته باشید که این مورد در بسیاری از سایت های آگهی وجود ندارد. همچنین هر زمانی که نیاز باشد می توانید آگهی های خود را ویرایش کرده و موارد جدیدی را به آنها اضافه کنید.

آگهی ها علاوه بر عنوان و یک توضیح مختصر برای معرفی، یک توضیح بلند نیز همراه با عنوان مجزا دارند. همچنین در بخش حساب کاربری می توانید کیف پول اختصاصی خود را شارژ کنید تا برای نردبان کردن آگهی و یا ویژه سازی تبلیغات خود از آن استفاده کنید. سپس می توانید پروفایل خود را بروزرسانی کنید و مشخصات کامل کسب و کار یا برندتان شامل نوع فعالیت؛ قرادادن لوگو کسب و کار و همچنین آدرس و شماره های تماس خود را در پروفایل قرار دهید تا کاربران با وارد شدن به صفحه پروفایل شما همه آگهی ها و مشخصات کامل کسب و کارتان را در یک صفحه مشاهده کنند. با اینکار دیگر نیازی به وب سایت هم نخواهید داشت!

سایت 1اشاره سعی کرده آگهی ها را به صورت دسته ای و موضوعی و حتی مکانی با صفحه های مجزا و یک سئوی حرفه ای برای بازدید بیشتر در اینترنت و موتور جستجوی گوگل، ارائه کند. پس همین حالا و فقط در 1اشاره آگهی و تبلیغات خود را بصورت دائمی ثبت کنید و به کسب و کارتان رونق

اشتراک گذاری
برچسب‌ها:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *