1اشاره
1اشاره

چگونه در 1اشاره آگهی ثبت کنم؟

قدم اول: ثبت نام و عضویت در سایت

قدم دوم: کلیک بر روی دکمه ثبت آگهی

قدم سوم: انتخاب دسته بندی مناسب

قدم چهارم: نوشتن عنوان و توضیحات  آگهی

قدم پنجم: انتخاب شهر و محله

قدم ششم: انتخاب فیلترها

قدم هفتم: آپلود تصویر آگهی 

قدم آخر: تایید و انتشار آگهی

چگونه آگهی خود را ارتقا دهم؟

در حساب کاربری و در قسمت آگهی های من، می توانید بر روی گزینه ارتقا کلیک کنید و آگهی خود را ویژه و یا نردبان کنید.

چگونه آگهی خود را ویرایش کنم؟

در حساب کاربری و در قسمت آگهی های من بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

چرا نباید آگهی تکراری ثبت کنم؟

کاربرانی که با ایجاد حساب های کاربری مختلف، قصد درج آگهی های تکراری در سایت را دارند؛ حساب کاربری آنها غیرفعال خواهد شد.
تکرار یک آگهی در گروههای مشابه یا غیرمرتبط نه تنها موجب عدم تائید آگهی های شما می گردد، بلکه به فرض تایید آنها، طبق الگوریتم های جدید گوگل، محتوای تکراری مورد جریمه موتورهای جستجو قرار می گیرد و رتبه خود را در نتایج جستجو از دست می دهد.
نکته مهم: آگهی های قدیمی و منقضی شده خود را تمدید، ویرایش و بروز رسانی کنید، زیرا این آگهی ها نزد جستجوگر گوگل محبوبتر بوده و بازدید کننده بیشتری را جذب می کنند؛ لذا از حذف این نوع آگهی ها و درج آگهی جدید مشابه خودداری نمایید.

چگونه آگهی خود را حذف کنم؟

در حساب کاربری و در قسمت آگهی های من بر روی دکمه حذف آگهی کلیک کنید.

نکته بسیار مهم: با توجه به اینکه آگهی های تکراری در سایت 1اشاره تایید نمی شود، لذا در صورت حذف آگهی و ثبت مجدد همان آگهی شامل تکراری شده و حذف خواهد شد و در صورت تکرار مجدد حساب کاربری شما مسدود خواهد شد. با توجه به اینکه آگهی ها در سایت 1اشاره جهت بازدید بیشتر سئو می شوند لذا به شما پیشنهاد می کنیم جای حذف آگهی و ثبت تکراری آنها را تمدید و نردبان کنید. هدف ما در سایت 1اشاره بیشتر دیده شدن کسب و کار شما می باشد پس با ما همگام باشید.

چگونه آگهی منقضی شده را تمدید کنم؟

در حساب کاربری و در قسمت آگهی های من بر روی گزینه ارتقا کلیک کنید و با نردبان کردن آگهی آن را تمدید کنید.

آیا 1اشاره روی معاملات نظارت دارد و امنیت معاملات را تضمین می‏ کند؟

اصولا ماهیت سایت های نیازمندی به گونه ‏ای است که به دلیل حجم بالای معاملات امکان نظارت روی آنها وجود ندارد و سایت چگونگی انجام معاملات را تعیین نمی ‏کند. سایت 1اشاره نیز از این قاعده مستثنی نیست و نمی ‏تواند روی معاملات نظارت نماید. اما برای جلوگیری از تقلب ‏های احتمالی توسط افراد سودجو به کاربران پیشنهاد می ‏دهد که برای خرید، کالا و لوازم را به صورت حضوری مشاهده و از صحت کامل آن اطمینان خاطر پیدا کنند.